DOLAR 31,4351 0.41%
EURO 33,9330 0.12%
ALTIN 2.055,660,15
BITCOIN 1913184-0,48%
İzmir
16°

PARÇALI BULUTLU

13:21

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Windows ve Mac İçin Yeni Microsoft Teams Uygulaması Yayınlandı
  • Haber hdht
  • Gündem
  • Windows ve Mac İçin Yeni Microsoft Teams Uygulaması Yayınlandı
62 okunma

Windows ve Mac İçin Yeni Microsoft Teams Uygulaması Yayınlandı

ABONE OL
Ekim 6, 2023 13:20
Windows ve Mac İçin Yeni Microsoft Teams Uygulaması Yayınlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Microsoft tarafından Windows ve Mac masaüstü platformları için Teams çevrimiçi toplantıları ve iş birliği uygulamasının yeni sürümü resmi olarak sunuldu.

Microsoft, Mart ayındaki genel ön izleme lansmanından bu yana Teams uygulamasına eklediği iyileştirmelere dikkat çekiyor: “Yeni Teams artık özel iş kolu uygulamaları, üçüncü taraf uygulamaları, ara odaları, 7×7 video, çağrı kuyrukları, PSTN araması, sohbetlerde ve kanallarda bağlamsal arama, kanal görüşmelerini çapraz yayınlama ve daha fazlası gibi hemen hemen tüm özellikler için tam özellik eşliğine sahip. Yeni Teams’in kuruluşunuzun gelişen gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için yüksek kaliteli performans sağlamaya ve güvenilirlik, güvenlik ve BT yönetimi gibi alanlardaki temelleri geliştirmeye odaklandık.”

Yeni Microsoft Teams uygulaması, şirket tarafından sıfırdan büyük bir yenileme olarak tanıtıldı. Yeni uygulamanın eski uygulamaya göre iki kat daha hızlı başlatıldığı ve ayrıca insanların toplantılara iki kat daha hızlı girebildiği belirtiliyor. Ayrıca daha az bellek ve disk alanı kullanması da bekleniyor. Ek olarak, yeni uygulama daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunan basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahip.

Microsoft ayrıca yeni Teams uygulamasının Copilot üretken yapay zeka asistanıyla birlikte çalışacağını söylüyor: “Teams sohbetindeki Copilot, uzun ileti dizileri arasında gezinmek zorunda kalmadan ana noktaları, eylem öğelerini ve kararları hızlı bir şekilde gözden geçirerek konuşmaları hızlandırmanıza yardımcı olur. Teams toplantılarında Copilot’u kullanarak, kimin neyi söylediği ve insanların nerede aynı fikirde olduğu veya aynı fikirde olmadığı da dahil olmak üzere temel tartışma noktalarını özetlemek ve toplantı sırasında gerçek zamanlı olarak eylem öğeleri önermek için toplantı üretkenliğinizin kilidini açabilirsiniz.

Klasik Teams uygulamasını uygulamanın sol üst köşesindeki açma/kapatma düğmesine tıklayarak yeni Teams uygulamasına dönüştürebilirsiniz. Microsoft, Classic Teams uygulamasının önümüzdeki aylarda otomatik olarak yeni Teams sürümüne güncelleneceğini belirtiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP